سوالات متداول در مورد اخذ ویزای کشور اتریش

0
436

اتریش Autriche کشوری در اروپای غربی است و جزو بهترین کشورهای اروپا برای زندگی محسوب می شود. پایتخت آن شهر زیبای وین است و آلمان و جمهوری چک از شمال، اسلواکی و مجارستان از شرق، اسلوونی و ایتالیا از جنوب و لیختن اشتاین از غرب در همسایگی این کشور قرار دارد . در ادامه به سوالات متداول در مورد اخذ ویزای اتریش می پردازیم :

ویزای کشور اتریش

اخذ ویزای اتریش چه مدت طوی می کشد؟

معمولا بررسی اخذ ویزای اتریش در سفارت/کنسولگری اتریش بسته به محل کنسولگری ارائه درخواست بین ۲ تا ۱۵ روز طول می کشد.

پاسپورت و ویزای اتریش چه تفاوتی باهم دارند؟

پاسپورت یک مدرک رسمی دولتی است که هویت و وضعیت شهروندی فرد را تایید می کند. پاسپورت دو کاربرد دارد؛ کاربرد اول کسب امکان ورود دوباره به کشوری که در آن شهروند هستید می باشد (ایران) و کاربرد دوم نیاز به پاسپورت برای ورود به خیلی از کشورها و دیدن آن کشور است.
ویزای اتریش یک مدرک رسمی دولتی است که اجازه حضور موقت در این کشور را به شما میدهد. برای ورود به خیلی از کشورها نیاز به ویزا دارید. ویزای اتریش به شکل یک مهر/برچسب IN در پاسپورت بوده و از سفارت اتریش در تهران یا کنسولگری های سفارت اتریش قابل کسب است. کارمندان مروبطه در سراسر کشور درخواست شما را دریافت و یک شبه پاسپورت تکمیل شده شما را تحویل می دهند.

آیا نیازی به ویزای اتریش دارم؟

تمام شهروندان ایالات متحده برای مسافرت با تور اتریش با اهداف توریستی یا کاری نیاز به ویزای اتریش و پاسپورت ایران دارند. اکثر افراد خارجی باید ویزای اتریش داشته باشند.

ویزای اتریش چیست؟

ویزای اتریش تمبر یا تاییدیه ای است که به وسیله کارمندان مربوطه در پاسپورت قرار داده شده و به دارنده آن اجازه دیدن اتریش را از طریق مسافرت با تور اتریش یا انفرادی می دهد. ویزاهای تور تفریحی اتریش از سفارت یا کنسولگری اتریش کسب می شوند. واژه مسافرت در واقع تعریفی از دلیل شما برای ورود به این کشور می باشد که معمولا کاری، توریستی یا سفرهای کوتاه است. بیش از ۲۷۰ کشور ارائه دهنده ویزا بوده و به معنای واقعی کلمه هزاران نوع متفاوت ویزا بسته به کشور، نوع ویزا و مدت زمان ویزا موجود می باشد.

در جهانگرد بخوانید :
جاذبه های گردشگری که نابود شده اند !

آیا ویزای اتریش برای شهروندان آمریکا هم لازم است؟

شهروندان ایالات متحده برای اهداف کاری یا توریستی نیازی به ویزا ندارند. شما نیاز به یک پاسپورت ایالات متحده با حداقل ۶ ماه اعتبار باقیمانده دارید. خدمات تسریع ارجاع پاسپورت سفارش اتریش به شما در تسریع انجام امور سفر به اتریش کمک می کند.

تبلیغاتجهانگردعکس روزفروشگاه اینترنتی ژیوارتبلیغاتایرانگردی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید