بررسی استراتژی برند سازی هتل

0
567

این روز ها برند سازی هتل به سادگی گذشته نیست و باید بسیار خلاق باشید تا بتوانید برند خود را معروف کنید. برای مسافران مدرن و امروزی هتل بسیار فراتر از محلی برای خوابیدن در شب است که در حین مسافرت های جاده ای از آن استفاده می شود. برای اینکه بتوانید تبدیل به برند شوید، هتل شما به یک استراتژی مناسب نیاز دارد که بتواند بین نیاز های مشتری و وعده های تبلیغاتی هتل شما ارتباط برقرار کند. این روز ها مهمانان هتل ها توقعاتی فراتر از یک دوش آب گرم، تماشای تلویزیون و یک تخت راحت دارند. آن ها به دنبال تجربه ی یک برند توانمند هستند که حداقل کمی به آن ها نشان دهد که هتل شما متفاوت و خاص است. تجربه ی سفری خاص و فراموش نشدنی همان نقطه ای است که استراتژی برند سازی هتل شما می تواند خود را درخشان تر و با شکوه تر از سایرین نشان دهد. هتل شما در اینجاست که می تواند تفاوت خود را به نمایش در آورد.

بررسی استراتژی برند سازی هتلقیمت بخشی از استراتژی برند سازی هتل

رقابت های تجاری باعث شده تا بسیاری از هتل ها وارد جنگ پایین ترین قیمت شوند و تلاش کنند با ارائه ی قیمت پایین تر نسبت به سایر رقیبان، مشتری های بالقوه را برای هتل خود به مشتری بالفعل تبدیل کنند. البته این فرایند برای برخی از رزرو های فصلی جایگاه خودش را دارد، اما باید بدانید که این مدل استراتژی قیمت گذاری هتل به کسب و کار شما ضربه خواهد زد. به هیچ عنوان این روند نباید برای شما به یک استراتژی برند سازی هتل تبدیل شود. دلیل اول این است که نیازی نیست شما به عنوان ارزان ترین هتل در شهر معرفی شوید و دلیل دوم این است که همواره شخصی وجود خواهد داشت که قیمتی پایین تر از قیمت شما را ارائه دهد.

در جهانگرد بخوانید :
بررسی مراحل راه اندازی رستوران

بررسی استراتژی برند سازی هتل
به جای اینکه واردر این رقابت بی فایده ی پایین ترین قیمت با رقیبان خود شوید، سعی کنید جهت برند سازی هتل نقاط قوت، ویژگی ها و خدمات خاصی را که ارائه می دهید درخشان تر جلوه دهید و از آن ها به عنوان نقاط فروش استفاده کنید. بازار هدف خود را شناسایی کنید و به جای اینکه سعی کنید همه چیز را برای همه کس فراهم کنید، تنها برند سازی هتل خود را برای آن افراد محدود برنامه ریزی کنید و سعی کنید آن ها را جذب هتل خود کنید. به جای رقابت بیهوده با رقیبان محلی، سعی کنید برای شناساندن برند خود به مخاطب خاص خود زمان بگذارید.

بررسی استراتژی برند سازی هتل
داستان هتل خود را تبدیل به بخشی از استراتژی برند سازی هتل کنید

اگر داستان جالبی در پس هتل شما یا درباره ی تاسیس آن وجود دارد، از آن برای خلق یک خاص استفاده کنید و مطمئن باشید که جواب خواهد داد. همچنین زمانی که شما قصد دارید به گروه خاصی از مسافران سرویس دهید، شما رضایت مشتری را افزایش خواهید داد. زیرا شما توانسته اید تجربه ی سفر آن ها را خاص و سفارشی کنید و چیزی را به آن ها هدیه داده اید که در هیچ جای دیگر نمی توانند تجربه کنند. همچنین تلاش شما برای تبلیغات زمانی بیشتر جواب خواهد داد که تمرکز شما به جای اینکه بر روی رنج وسیعی از مردم باشد، بر روی قشر خاصی از مشتری ها متمرکز شود.
همواره سعی کنید برای برندسازی هتل خود در کنار استفاده از بهترین تجهیزات و امکانات رفاهی و تفریحی، رگه هایی از سنت و فرهنگ خاص منطقه ای که در آن فعالیت می کنید را به این برند سازی وارد کنید.

1+
تبلیغاتجهانگردعکس روزفروشگاه اینترنتی ژیوارتبلیغاتایرانگردی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید