کسب و کار $ هورکا

برندسازی کافه یا رستوران

برندسازی کافه و رستوران
تبلیغات
5+

در آخرین پست ما قصد داریم به برخی از ویژگی های نام تجاری (برند) برای باز کردن یک کافه یا رستوران نگاه کنیم. بیایید نگاهی به آنچه که برای نام تجاری حیاتی است بپردازیم.

ما تجربه بسیار خوبی در رابطه با تعداد زیادی از کسب و کارهای جدید داشته ایم . چیزی که ما می دانیم این است که بدون توجه به اندازه کسب و کار شما (یا هدف آن)، فقط تعداد انگشت شماری از ملزومات نام تجاری،بسیار مهم تر از بقیه هستند

نام

نام برند ملموس ترین و عنصر از مجموعه  برند می باشد که در خصوص اماکن ومجتمع های تجاری نقش مهمی در تثبیت برند در اذهان مردم دارد. به طور معمول نام یک برند کمتر از دیگر عناصربرند دستخوش تغییر شده و نقشی مهم را در اشتهار و معرفی برند ایفا می نماید

کافه رستوران


لوگو / هویت / نام تجاری

لوگو یا نشانه یکی از عناصری است که به عنوان یکی از شیوههای نمایش خواستگاه، مالکیت و سایر تداعیات مرتبط با برند تاریخچهای طولانی دارد. به عنوان مثال در طول قرن¬های متمادی، خانوادهها و کشورها با استفاده از جلوههای تصویری و لوگو، نام و هویت خود را متمایز می¬ساختند.
لوگو، دامنه وسیعی از جلوههای تصویری را، از طرحهای منحصر به فرد در نگارش نام شرکتها یا علائم تجاری تا طرحهای انتزاعی، دربر میگیرد.
اهمیت لوگو برای ساخت برند یا نام تجاری غیر قابل انکار است. افراد هر روز با مفاهیم و ایده های متعددی روبروی می شوند که تنها ایده ها عناصر جذاب و جالب را به خاطر می سپارند و یک لوگو با طراحی خوب می توانید یکی از این عناصر جذاب باشد. اهمیتی ندارد فضایی که یک عنصر برای نمایش خود دارد بزرگ باشد یا کوچک، یک لوگوی خوب از جمله عناصری است که می تواند روی هر چیزی با هر اندازه ای نمایش داده شود. بروشور، آگهی تبلیغاتی، اعلامیه، نشریه، کارت ویزیت، کارت پستال، بنر و … روش ها و ابزار متعددی برای نشان دادن لوگو به دنیا وجود دارد.

در جهانگرد بخوانید :
چگونه یک کافه را راه اندازی کنیم ؟

لوگو و کافه و هویت


کارت های کسب و کار
هنگامی که در مغازه شما باز می شود، شما دوست دارید سریعا مشتری را جذب کنید
کارت شما روی میز کار شما باعث می شود که مشتری حس بهتری به کار شما پیدا کند و اعتماد بیشتری به شما داشته باشد


کارت های وفاداری

استفاده از این کارت ها به شما کمک می کند , مشتریان ثابت خود را افزایش دهید .


منو

طراحی منو کمک شایانی به افزایش فروش شما خواهد کرد .

منو کافه رستوران


برچسب ها / تمبر
برچسب ها و تمبرها عالی هستند می توانند یک ورق A4 خالی را به سربرگ شما تبدیل کنند.

برچسب ها


نماد فروشگاه (پنجره جلویی / نمادهای آویز)

طراحی شیشه کافه


تخته ایستاده ورودی (بیرونی)

تابلوی ورودی کافه


تخته گچ (داخلی)
تخته گچ راه ساده و موثر برای نمایش اطلاعات شما است.شما می توانید آنها را هر زمان که بخواهید به روز کنید.

تخته سیاه


نشانه های داخلی

نشانه های داخل کافه


طراحی داخلی

طراحی داخلی کافه

خبرنامه

خبرنامه جهانگرد

مشترک شدن در خبرنامه جهانگرد | اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

اشتراک شما ایجاد شد

تبلیغات

درباره نویسنده

امین پارسی

I was born in 1993 in Tehran. I love programming, photography, branding, graphics, math and coffee. I am perfectionist and love the minimal style. I completed my education at Tehran University of Science and Technology in computer software engineering. From the age of 15 I started my professional career in programming. It's impossible to do anything in the world !

درج دیدگاه

بزرگترین مراکز خرید در دنیا
بزرگترین مراکز خرید در دنیا

5 - مرکز تجاری تفریحی خلیج فارس بزرگ ترین مرکز خرید شیراز مجتمع تجاری «خلیج فارس» هست که ۵۰۰ هزار...

Close