جاذبه های گردشگری دبی برای کودکان

0
160

وقتی بچه‌ها در سفر خوشحال باشند، نیمی از رضایت شما هم از سفر تامین خواهد شد. سفر با کودکان، یک جور ماجراجویی دسته جمعی است. برای اینکه آماده این ماجراجویی باشیم، باید مقصدمان را بشناسیم. اگر بدانیم در کدام منطقه و کدام دیدنی برای همه اعضای خانواده خوشگذرانی و سرگرمی هست، همه در سفر خوشحال خواهند بود.
بر خلاف ظاهرش با این همه برج و مرکزخرید بزرگ، دبی می‌تواند بهترین جای دنیا برای بچه‌ها و خانواده‌ها باشد.

سرسره آبی جمیرا در پارک آبی وحشی وادی در شهر دبی

وایلد وادی

وایلد وادی (Wild Wadi)درست کنار برج العرب و هتل جمیرا ست و یکی از بهترین و پیشرفته‌ترین پارک‌های آبی دبی است. اینجا همه‌جور تفریحی برای هر کسی با هر سنی پیدا می‌شود؛ از ترن‌های هوایی بلند و پر پیچ و خم و سرسره‌های آبی گرفته تا موج‌سواری و استخرهای بزرگ موج و یک آبشار برای سقوط آزاد در آب. یک پارک آبی برای بچه‌های کوچکتر هم دارد.

کریک پارک

کریک پارک

این پارک یکی از محبوب‌ترین مکان‌های دبی برای خانواده‌هاست. منظره زیبای رو به دریاچه‌اش، به تنهایی برای یک پیک‌نیک خانوادگی کافی است. برای بچه‌ها یک زمین بازی بزرگ اینجا هست و «شهر بچه‌ها» (Children’s City) که اولین مرکز آموزشی تفریحی در امارات است. از کودک دو ساله گرفته تا نوجوان ۱۵ ساله می‌توانند کل وقت یک روزشان را در این مرکز بگذرانند و غیر از تفریح کلی چیز یاد بگیرند. «دلفیناریوم» (Dophinarium) هم در چندقدمی «شهر بچه‌ها» در همین پارک قرار دارد؛ می‌توانید دلفین‌ها و شیرین‌کاری‌هایشان را ببینید و حتی زیر آب با دلفین‌ها شنا کنید. تله‌کابین هیجان‌انگیزترین قسمت پارک است، البته برای کسانی است که ارتفاع دوست دارند.

سافاری بیابان

سافاری بیابان

اگر بیابان‌گردی و سرعت را دوست داشته باشید، گشت و گذار در بیابان‌های دبی می‌تواند یک روز پر از هیجان برای شما و بچه‌ها باشد. فکرش را هم نمی‌توانید بکنید که چقدر اتفاق خوب می‌تواند در بیابان منتظر شما باشد. از هیجانِ سرعت و ماشین‌سواری که بگذریم، می‌توانید روی بلندترین تپه‌ها بروید و با یک تخته اسکی، سر خوردن روی شن‌های روان را با بچه‌ها تجربه کنید. از منظره‌ها و مزرعه شترها عکاسی کنید، چادر بزنید، آتش روشن کنید، روی شن‌ها بنشینید و غروب آفتاب را تماشا کنید.

در جهانگرد بخوانید :
نقشه مترو مسکو

2+
تبلیغاتجهانگردعکس روزفروشگاه اینترنتی ژیوارتبلیغاتایرانگردی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید