هر آنچه باید در مورد حمل و نقل عمومی در میلان بدانید

4
669

مترو میلان

متروی میلان سه خط مختلف دارد و بهترین راه جابه جا شدن در شهر است , فاصله ی حرکت هر قطار بین 1 تا 3 دقیقه است و از 6 صبح تا نیمه شب هم فعالند .

ترانوای میلان

ترامواهای میلان

اگر مسیرتان طولانی نباشد , سوار شدن بر ترامواهای میلان راحت و سرگرم کننده است . با فاصله ای که از سطح زمین دارند , وقت تراموا سواری می توانید خیابان ها را هم تماشا کنید . در بیشتر ایستگاه های تراموا صفحه های الکترونیکی هم کارگذاشته اند که نشان می دهد چند دقیقه به رسیدن تراموای بعدی مانده است .

اتوبوس های میلان

اتوبوس های میلان

اتوبوس های میلان نسبتا تمیز , راحت و وقت شناسند  و معمولا از 8 صبح تا 2 بعد از نیمه شب کار می کنند . اما ساهت کار بعضی از خطوط متفاوت است .

تاکسی های میلان

تاکسی های میلان

تاکسی های میلان را می توانید یا تلفنی بخواهید و یا در ایستگاه های تاکسی و کنار خیابان سوار شوید . البته هزینه تاکسی در میلان بسیار بالاست . تاکسی های تلفنی از وقتی راننده برای سوار کردن شما راه بیفتد , تاکسی مترشان را روشن می کنند . عصرها هم معمولا هزینه هایشان بالاتر است و حتی در ایستگاه هم که سوار شوید تاکسی متر از 9 هزار تومان شروع می شود .

2+
تبلیغاتجهانگردعکس روزفروشگاه اینترنتی ژیوارتبلیغاتایرانگردی

4 دیدگاه‌ها

  1. مرسی از سایت خوبتون مطالب مفیدی دارین من عاشق ایتالیا هستم فرهنگ و تمدن اصیل و پر باری و غذاهای لذیذ و خوشمزه ای داره خانه های قشنگ و بی نظیری هم دارن مخصوصا اجناس و کالاهای مناسبی پیدا میشه پارسال هم با تور لحظه آخر رفتم ایتالیا خیلی خوب بود

    0
  2. مطلب خیلی خوبی بود، میلان رو دوست دارم چون جاذبه های گردشگری خیلی زیبایی داره

    0

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید