راهنمای برنامه ریزی سفر به انگلستان

0
481

پیشنهاد سفر در دو روز

  • روز اول

از ترافالگار شروع کنید.بعد بروید سراغ چرخ و فلک بزرگ چشم لندن و خانه های پارلمان , کلیسای وست مینستر , پارک و کاخ سنت جیمز و کاخ باکینگهام , گرین پارک و هاید پارک و باغ و کاخ کنسینگتن هم مقصد های بعدی تان باشند . اگر فرصت کردید دوری هم اطراف موزه ی تیت مدرن بزنید . غروب را صرف گردش در محله ی سوهو کنید و شام را هم همان جا در یکی از رستوران های متنوع اش سفارش دهید .

سفر به انگلستان
میدان ترافالگار
  • روز دوم

روز دوم را با تماشای موزه بریتانیا شروع کنید و بعد از آن , در شهر گردش کنید . به سمت برج لندن بروید و بعد از تماشای آن , راه بیفتید به سمت انتهای شرقی و در رستوران های آن جا خودتان را به یک غذای خوشمزه ی محلی مهمان کنید .

2000-buckingham-palace
قصر باکینگهام

پیشنهاد های سفر در چهار روز

بد نیست که تمام جاهایی را که قبلا معرفی کردیم , این بار با صبر و حوصله ی بیشتری بگردید ; مثلا می توانید وقتی در میدان ترافالگار هستید , موزه ی ملی را هم تماشا کنید و داخل کلیسای وست مینستر و کلیسای جامع سنت پاول را هم بگردید . می توانید برای هر کدام از موزه های تیت مدرن  , موزه بریتانیا و برج لندن نصف روز وقت بگذارید . در پایان , اگر فرصت کردید , سری هم به محله های کمدن و آیلینگتن بزنید .

سفر به انگلستان
برج لندن

پیشنهاد سفر در یک هفته

از روز چهارم به بعدتان را برای تماشای گرینویچ , باغ های کیو و کاخ همپتن کنار بگذارید . تماشای هر کدام از این ها , یک روز وقت می برد .

سفر به انگلستان
گرینویچ
1+
تبلیغاتجهانگردعکس روزفروشگاه اینترنتی ژیوارتبلیغاتایرانگردی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید