سختی‌ها و مشکلات پیش روی یک جهانگرد

0
624

سختی‌ها و مشکلات پیش روی یک جهانگرد بسیار بیشتر از چالش‌ها و سختی‌هایی است که پیش روی توریست‌ها قرار دارد؛ زیرا توریست‌ها طبق برنامه از پیش تعریف شده سفر می‌کنند و تمام شرایط را برای آسایش و رفاه خود در نظر قرار می‌دهند.
در حالی که جهانگردها با حداقل امکانات سفر می‌کنند و منتظر بهتر شدن شرایط برای یک سفر لاکچری و لوکس نمی‌مانند.
همین امر سبب می‌شود که سختی‌ها و مشکلات پیش روی یک جهانگردها بیشتر از دیگران باشد و کمتر کسی این سبک از زندگی را انتخاب کند.
در اینجا برخی از مشکلاتی که یک جهانگرد ممکن است در سفر با آن مواجه شود بیان شده است تا با دید باز در این مسیر قدم بگذارید و به دنبال رویاهایتان برای سفر به دور دنیا بروید.

سختی‌ها و مشکلات پیش روی یک جهانگرد
سفر با کمترین هزینه و کمترین امکانات

شاید بدون پول بتوانید روزها و هفته‌ها در محل زندگی خود دوام بیاورید و با قرض کردن از دوست و آشنا زندگی را سپری کنید، اما در سفر این امکان وجود ندارد.
با توجه به این که جهانگردان سفرهای زیادی را در طول عمر خود تجربه می‌کنند، بنابراین یکی از سختی‌ها و مشکلات پیش روی یک جهانگردان را می‌توان تامین هزینه سفر و فراهم کردن امکانات ضرری زندگی در نظر گرفت.
برای غلبه بر این مشکل شما باید تمام شرایط مکانی که می‌خواهید به آن سفر کنید را به دقت بررسی نمایید و مکانی را برای اقامت موقت انتخاب کنید که هم امکانات رفاهی حداقلی را داشته باشد و هم بتوانید با قیمتی مناسب در آن محل سکونت داشته باشید.

سختی‌ها و مشکلات پیش روی یک جهانگرد و رستوران گردی
سختی‌ها و مشکلات پیش روی یک جهانگرد و رستوران گردی

یکی دیگر از مشکلاتی که پیش روی جهانگردان قرار دارد، رستوران گردی و چشیدن طعم غذاهای مناطق مختلف جهان است.
با توجه به این که غذا خوردن در یک رستوران اروپایی یا رستوران لاکچری چندان مقرون به صرفه به نظر نمی‌رسد، باید راه حل بهتری را برای صرف غذا در کشورهای مختلف در نظر داشته باشید.
یکی از بهترین راه‌ها برای چشیدن غذاهای مناطق مختلف خرید از دست‌فروش‌ها و دوره گردها است. این افراد غذاهای بومی را با دستور پخت اصیل ارائه می‌کنند.
با خرید غذا از دوره گردها، هم بهایی بابت حضور در یک رستوران شیک برای صرف غذا پرداخت نکرده‌اید و هم این امکان را دارید با صرف هزینه‌ای معقول غذای دلخواهتان را تهیه کرده و در هر کجا دوست دارید آن را امتحان کنید.

در جهانگرد بخوانید :
زیبا ترین هتل های جهان - هتل اسابا ( ژاپن )
4+
تبلیغاتجهانگردعکس روزفروشگاه اینترنتی ژیوارتبلیغاتایرانگردی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید