شیوه های مختلف تبلیغات کافی شاپ

0
2854

روش های تبلیغات کافی شاپ این روز ها بسیار گسترده شده اند و شیوه های نوینی به مدل های قدیمی تبلیغات و بازاریابی کافی شاپ ها اضافه شده است. شما در بازار رقابتی امروز نمی توانید از تبلیغات غافل شوید و باید با تمام پتانسیل از بهترین شیوه ها برای معرفی کسب و کار خود بهره ببرید. تنها ارائه دادن خدمات و سرویس عالی نمی تواند مشتری های زیادی را به کافی شاپ شما بکشاند و فروش شما را بالا ببرد.
روش های نوین تبلیغات کافی شاپ ها نظیر بازاریابی و تبلیغات اینترنتی در وبسایت ها یا تبلیغات در شبکه های اجتماعی نظیر فیسبوک، اینستاگرام و توییتر یکی از شیوه های رایج در میان صاحبین کسب و کار های مختلف است. اما اگر همین تبلیغات به درستی و با دانش صورت نگیرد، هیچ گونه سود آوری برای شما نخواهد داشت.
روش های قدیمی تر را هم نمی توان به کلی کنار گذاشت. این روش های تبلیغات کافی شاپ که به اصطلاح قدیمی شده اند، هنوز بر روی مخاطبان بسیاری تاثیرگذار هستند و حذف کردن این شیوه برابر با مشتری کمتر و سودآوری کمتر خواهد بود.
در ادامه قصد داریم به معرفی برخی از بهترین شیوه های تبلیغات کافی شاپ بپردازیم که با هزینه ی کم می تواند مشتریان زیادی را برای شما به همراه داشته باشند.

تبلیغات کافی شاپ با یک نمای ورودی جذاب

تبلیغات کافی شاپ با یک نمای ورودی جذاب

یکی از ساده ترین شیوه هایی که می توانید برای کافی شاپ خود تبلیغات کنید و از طریق آن مردمی که کنار کافه ی شما عبور می کنند را ترغیب کنید که به داخل بیایند و از سرویس های شما بهره مند شوند، نمای ورودی جذاب جذاب است. تبلیغات بصری می تواند بسیار موثر باشد و مردم را جذب کسب و کار شما کند.

تبلیغات کافی شاپ با یک نمای ورودی جذاب
بر اساس سوالی که از مشتری های کافی شاپ ها در مورد آخرین باری که به یک کافی شاپ جدید رفتند و اینکه چگونه آن را پیدا کرده اند پرسیده شد، با کمال شگفتی معلوم شد که در صدر جدول مشتری هایی قرار دارند که در حین عبور از جلوی یک کافی شاپ آن را پیدا کرده و وارد آن شده اند. بنابراین می توان اهمیت تبلیغات کافی شاپ با درست کردن یک ورودی جذاب را از این مطلب متوجه شد.

در جهانگرد بخوانید :
داستان برند قهوه Blue Bottle

تبلیغات کافی شاپ با یک نمای ورودی جذاب
عدم توجه به جذابیت ورودی کافی شاپ یا رستوران می تواند باعث شود مشتری های بسیاری را از دست دهید و فروش شما بسیار پایین تر از آنچه که انتظار دارید شود. برخی روش های جذاب کردن ورودی کافی شاپ ها در زیر آمده اند.

علائم
1. علائم : علائمی که در بیرون از کافه برای راهنمایی مشتری ها و نشان دادن کافه به آن ها قرار داده می شوند، می توانند یکی از روش های تبلیغات کافی شاپ باشند. این علائم می توانند شامل تابلوی سردر مغازه ی شما یا تابلو هایی باشند که در خیابان منتهی به کافه ی شما نصب شده اند.

نمونه ی رایگان

2. نمونه ی رایگان : اگر کافی شاپ شما در منطقه ی پر ترددی قرار دارد، ارائه ی نمونه ی رایگان از غذا ها و نوشیدنی های کمک شایانی به بالا بردن جذابیت ورودی کافی شاپ شما خواهد کرد. علاوه ب این مشتری ها می توانند با کیفیت محصولات شما آشنا شوند و راغب شوند تا بیشتر به کافی شاپ شما بیایند.

جذابیت بصری

3. جذابیت بصری : اینکه بتوانید ورودی کافی شاپ خود را به زیباترین شکل ممکن طراحی کنید به خودی خود می تواند بهترین تبلیغات کافی شاپ شما باشد. استفاده از درب ورودی زیبا، کار با چوب، پنجره ها و… می تواند این جذابیت بصری را ایجاد کند.

تبلیغات دهان به دهان یکی از موثرترین تبلیغات کافی شاپ است

تبلیغات دهان به دهان یکی از موثرترین تبلیغات کافی شاپ است

هر مشتری که به کافی شاپ شما می آید یک فرصت تبلیغاتی محسوب می شود. دلیلش هم کاملا واضح است، مردم با یکدیگر صحبت می کنند و البته آن ها با دوستان و خانواده ی خود بسیار بیشتر از کسب و کار ها اعتماد دارند.
زمانی که از مشتری ها راجع به رفتن به کافی شاپ های جدید سوال شد؛ پس از ورودی جذاب کافی شاپ، تبلیغات دهان به دهان یا توصیه ی دوستان و آشنایان مهم ترین دلیل رفتن افراد به کافه ای خاص بود. متخصصان و مدیران کافی شاپ ها با این قضیه و اهمیت بالایی که در جذب مشتری برای آن ها دارد کاملا موافق هستند. بیش از 40 درصد این مدیران گفته اند که جذب مشتری با شیوه ی تبلیغات دهان به دهان از مهم ترین روش های تبلیغات کافی شاپ است و برای آن ها کاملا جواب داده است. اگر شما بتوانید یک تجربه ی به یاد ماندنی را برای مشتری خود رقم بزنید، آن ها در مورد این تجربه ی خوش با دوستان و خانواده ی خود صحبت خواهند کرد و این بزرگترین تبلیغات برای شما خواهد بود. شما باید در کافی شاپ خود هر سرویس و امکانی که لازم است را برای مشتریان خود فراهم کنید تا با تمام وجود از وقت گذراندن در فضای شما لذت ببرند. این رضایت در نهایت برای شما منافع زیادی را به همراه خواهد داشت.

در جهانگرد بخوانید :
چگونه یک کافه را راه اندازی کنیم ؟

برای جلب رضایت مشتری نکات زیر را مد نظر داشته باشید.

برای جلب رضایت مشتری نکات زیر را مد نظر داشته باشید.

1. به انتقادات و پیشنهادات مشتریان اهمیت دهید : صبور باشید و برای اینکه مشتری خود را راضی نگه دارید، با صبوری به پیشنهادات و انتقادات آن ها گوش دهید و برخورد مناسبی نسبت به آن ها داشته باشید.

2. کیفیت سرویس دهی خود را بالا ببرید : اگر می خواهید از تبلیغات دهان به دهان به عنوان یکی از روش های تبلیغات کافی شاپ بهره ببرید، کیفیت غذا و نوشیدنی های شما باید بالا باشد. همچنین برخورد مناسب شما و کارکنان کافی شاپ نیز بسیار حائز اهمیت است.

1+
تبلیغاتجهانگردعکس روزفروشگاه اینترنتی ژیوارتبلیغاتایرانگردی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید