قهوه و جهانگردی

0
982

قهوه و جهانگردی چه ارتباطی با هم دارند؟ همان طور که می‌دانید قهوه از خوش طعم ترین نوشیدنی‌های دنیا است و علاقه‌مندان زیادی در سر تا سر جهان دارد. افرادی که قهوه را به عنوان نوشیدنی انتخاب می‌کنند علاقه‌مند هستند آن را در بهترین کافه‌ها نوش جان کنند. این یکی از مواردی است که ارتباط بین قهوه و جهانگردی را نشان می‌دهد. افرادی که دائم در سفر هستند این امکان برایشان فراهم شده که بهترین کافی‌شاپ‌ها را انتخاب کرده و قهوه‌ای بی‌نظیر را امتحان کنند.

نوشیدن قهوه و جهانگردی در کوچه پس کوچه‌های پاریس
نوشیدن قهوه و جهانگردی در کوچه پس کوچه‌های پاریس

فرانسه کشوری زیبا که به دلیل جاذبه‌های فراوان در جهان به شهرت رسیده و توریست‌های زیادی را همه ساله به سوی خود جذب می‌کند، دارای کافی‌شاپ‌های فراوان است. به نحوی که بررسی لیست کافی‌شاپ‌ها فرانسه برای انتخاب یک گزینه از بین آن‌ها یکی از سخت‌ترین کارها می‌باشد.
برای این که طعم قهوه مشهور فرانسوی را امتحان کنید، نیازی نیست که به کافی‌شاپ خاصی بروید. کافه‌های سر تا سر این کشور مخصوصاً شهر پاریس در زمره بهترین مکان‌ها برای نوشیدن قهوه فرانسوی قرار دارند. برای نوشیدن قهوه خوش طعم کافی است نزدیک‌ترین کافه را انتخاب کرده و به آنجا سری بزنید.

نوشیدن قهوه و جهانگردی هنگام سفر به ایتالیا

نوشیدن قهوه و جهانگردی هنگام سفر به ایتالیا

همه جهانگردان و توریست‌ها پایتخت ایتالیا شهر روم را به عنوان مهد تمدن و هنر می‌شناسند. به همین دلیل افرادی که می‌خواهند سفری پربار و خاطره انگیز به یک کشور را تجربه کنند ایتالیا را مد نظر قرار می‌دهند. همان گونه که ایتالیا یکی از پیشگامان جهان در زمینه ارائه دستورات غذایی متنوع است.
این کشور از جمله بهترین نقاطی است که هر جهانگردی می‌تواند نوشیدن قهوه خوش طعم را در آن تجربه کند. ایتالیایی‌ها از قهوه خالص برای تهیه این نوشیدنی استفاده می‌کنند و قهوه را مقداری شیرین می‌نوشند. اگر به طعم قهوه شیرین شده علاقه‌مند هستید، به هیچ عنوان نوشیدن قهوه در شهر شگفتی‌ها رم را هنگام سفر به ایتالیا فراموش نکنید.

در جهانگرد بخوانید :
هزینه راه اندازی کافه سیار

نوشیدن قهوه و جهانگردی و تجربه این نوشیدنی در کوبا

نوشیدن قهوه و جهانگردی و تجربه این نوشیدنی در کوبا

کوبا کشوری جزیره‌ای در دریای کارائیب به پایتختی هاوانا است. هنگام سفر به کوبا اگر گشتی در منطقه‌ای که در آن ساکن هستید بزنید، خواهید دید که کوبایی ها قهوه فوری و نسکافه را بسیار بیشتر از نوشیدنی‌های دیگر امتحان می‌کنند.
در حقیقت نسکافه شیرین از محبوب‌ترین نوشیدنی‌ها در کوبا است و کافه‌های سطح شهر آن را به عنوان بهترین نوشیدنی منطقه به جهانگردان و توریست‌ها پیشنهاد می‌کنند. اگر تا به حال نسکافه با طعم شیرین را امتحان نکرده‌اید، این فرصت را از دست ندهید و نسکافه خاصی که با دستور اهالی کوبا آماده می‌شود و طعمی منحصر به فرد دارد را امتحان کنید.


نوشیدن قهوه و جهانگردی و امتحان کردن قهوه در ایسلند

شاید ذکر نام ایسلند در بین کشورهایی که بهترین قهوه در جهان را به توریست‌ها و جهانگردان عرضه می‌کنند اندکی تعجب آور باشد؛ اما باید بدانید که ایسلندی‌ها امروزه به طعم غذاها و نوع نوشیدنی‌هایی که سرو می‌کنند بسیار اهمیت می‌دهند.
کافی‌شاپ‌های مستقلی که در قسمت‌های مختلف ایسلند راه اندازی شده‌اند قهوه را به نحوی آماده می‌کنند که طعم آن خاص و منحصر به فرد باشد. با توجه به کیفیت بالای این قهوه‌ها به شما توصیه می‌کنیم حتماً هنگام سفر به ایسلند سری به کافی‌شاپ‌های آن بزنید و یک فنجان قهوه ایسلندی را امتحان کنید.

نوشیدن قهوه و جهانگردی و سفر به وین پایتخت اتریش
نوشیدن قهوه و جهانگردی و سفر به وین پایتخت اتریش

هنگامی که نام نوشیدنی قهوه و سفر به کشورهای مختلف جهان به میان می‌آید، افراد زیادی به وین پایتخت اتریش به عنوان یکی از بهترین مکان‌ها برای نوشیدن قهوه اشاره می کنند. کافه‌های وین هنوز بافت سنتی خودشان را حفظ کرده‌اند. طعم کاپوچینو و اسپرسو اصیل و واقعی را می‌توانید در کافه‌های وین امتحان کنید و از سفرتان به اتریش لذت ببرید.

2+
تبلیغاتجهانگردعکس روزفروشگاه اینترنتی ژیوارتبلیغاتایرانگردی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید