نقشه شهر کیوتو

0
506

شهر کیوتو یکی از مجلل‌ترین شهرهای ژاپن محسوب می‌شود. شهری احاطه شده در میان کوه‌ها که دارای تعداد بسیار زیادی ذن گاردن (نوعی باغ ژاپنی)، مجسمه و معبد برای بازدید، فروشگاه‌های بی پایان و غذاهای فوق‌العاده خوشمزه است. اگر به سفر ژاپن علاقه مند باشید، کیوتو شهری است که تقریبا تمام انتظارات شما را برآورده می‌کند.
کیوتو برای بیش از هزار سال پایتخت ژاپن به شمار می‌رفت. شهری کوچک در مقایسه با توکیو که به طور عمده از بمب‌ها و تخریب‌های جنگ جهانی دوم در امان مانده است. از این رو، بسیاری از آثار تاریخی که در آن مشاهده می‌کنید دست نخورده باقی مانده‌اند. شهری که برای معابد و طبیعت سنتی‌اش به خوبی شناخته شده‌ است.
شهر کیوتو با جمعیت یک و نیم میلیون نفر از بزرگترین شهرهای ژاپن است که در گذشته پایتخت ژاپن هم بوده است. این شهر با جاذبه‌های فوق العاده توریستی میزبان گردشگران و مسافران ژاپن است. شهر کیوتو توانست در مسابقات سالانه بهترین‌های جهان در بخش‌های مختلف چون بهترین هتل، بهترین خطوط هواپیمایی، بهترین جزایر و مقاصد گردشگری رای گردشگران را به دست آورد.

نقشه شهر کیوتو

وضعیت آب و هوایی
مسلما بهترین فصل برای بازدید از طبیعت و تماشای تغییرات رنگ برگ‌ها پاییز است. به طور معمول شروع این تغییرات از اواخر اکتبر تا اواسط نوامبر خواهد بود. در طی این مدت درجه حرارت هوا بین ۵۰ تا ۷۰ درجه‌ی فارنهایت خواهد بود. تابستان‌های این شهر معمولا به همراه باران گزارش می‌شوند. در این فصل حرارت هوا اوج می گیرد و رطوبت حکمرانی می کند.

نقشه شهر کیوتو

نقشه شهر کیوتو

تبلیغاتجهانگردعکس روزفروشگاه اینترنتی ژیوارتبلیغاتایرانگردی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید