چگونه رستوران خود را در 14 مرحله تبلیغ کنیم ؟

0
11292

رستورانداران ایده های متضاد و گیج کننده بسیاری در مورد تبلیغات رستوران را می شنوند، اما رشد کسب و کار شما یک فرایند سازمانی است که به تلاش های پرورش دهنده از داخل پاسخ می دهد. یک برنامه خوب برای شروع، محدود کردن هر ایده تبلیغی است که ممکن است از ارزش رستوران شما بکاهد. شما می خواهید کسب و کار خود را با یک اساس مستحکم ایجاد کنید و هدف شما ایجاد انتظارات نشدنی از مشتریان، مانند دریافت مواد غذایی با نصف قیمت نیست. ما برنامه 12 مرحله ای زیر را به عنوان یک مسیر مستحکم برای تبلیغ رستورانتان پیشنهاد می دهیم تا مهمان ها را جذب کنید و یک پایگاه مشتری در عصر دیجیتال ایجاد کنید.

1. برای موفقیت تابلو و نشانه نصب کنید.

نشانه ها کسب و کارهای زیادی تولید می کنند، بنابراین در نشانه های موجود در فضای باز و داخل رستوران، منوها و تبلیغات داخلی بر روی رسیدها، ظروف بیرون بر را سرمایه گذاری کنید. از منوی خود نسخه هایی تهیه کنید و آن را بر روی پنجره و به صورت آنلاین قرار دهید و به مشتریان خود منوهایی بدهید که به خانه ببرند. نشانه های داخلی و منوها می توانند به طور قابل توجهی کسب و کار را رونق بخشند.فراموش نکنید که از شاگردهای مغازه خود استفاده کنید تا مشتریان خود را در حالی که بازدید می کنند ترغیب به خرید کنید.

وبسایت رستوران

 

2. وبسایت خود را اماده کنید.

شما به یک وب سایت کاربردی با طراحی جذاب نیاز دارید تا بتوانید در هر مکان به بازاریابی برای رستوران خود بپردازید. این مورد را اولین اولویت خود قرار دهید زیرا تقریبا تمام ایده های بازاریابی برتر به داشتن وب سایتی برای ارائه ی خود بستگی دارند. وب سایت خود را در تمام تبلیغات، مواد تبلیغاتی و لوازم نوشتاری خود در معرض عموم قرار دهید، زیرا به اندازه آدرس فیزیکی رستوران اهمیت دارند.

3. اهداف خود را تعریف کنید.

تصمیم بگیرید که به چه کسی میخواهید برسید تا بتوانید برای رسیدن به او نقشه ای تهیه کنید. تا وقتی شما ندانید که به چه نوع مشتری باید برسید، شما باید دست به دامن روش های تبلیغاتی ناکارآمد، غیر متمرکز هزینه بر خواهد زد که منابع شما رانیز هدر می دهند. هنگامی که مشتریان ایده آل خود را شناسایی کردید، می توانید برنامه ریزی کنید که چگونه به بهترین نحو ممکن به آنها دسترسی پیدا کنید. رسانه اجتماعی به شما اجازه می دهد که به دقت مشتریان خود را به خصوص در صفحات فیس بوک هدف قرار دهید.

در جهانگرد بخوانید :
برای آینده رستوران هایی بدون پیشخدمت و صندوقدار مد نظر است.

شبکه های اجتماعی رستوران

 

4. حضور آنلاین خود را به حداکثر مطلوب برسانید.

لیست های خود را در کتابچه ها و سایت های محلی قرار دهید. به اتاق بازرگانی و سازمان های تجاری محلی ملحق شوید. تبلغاتی به مطبوعات مانند روزنامه های محلی، مجلات، مدارس و تأسیسات تولیدی در همان حوالی بفرستید تا به مردم بفهمانید که رستوران شما را برای ارائه ی خدمات باز است. منو خود را در وب سایت خود قرار دهید یا از طریق ارائه دهنده شخص ثالث آن را به صورت آنلاین ارائه دهید. مشتری ها با گوشی های هوشمند رستوران را رزرو می کنند و سفارشات خود را ثبت می کنند، بنابراین آنها باید رستوران شما و منوی غذایی را به صورت آنلاین پیدا کنند.

 

رستوران

 

5. از چندین کانال های تبلیغاتی استفاده کنید.

شما نیاز به یک برنامه عملی برای بازاریابی موفقیت دارید و نمیتوانید به چگونگی دستیابی به اهداف کوتاه مدت و بلند مدت خود پی ببرید مگر اینکه کانال های بازاریابی موجود را برای فهمیدن میزان اثربخشی آنها آزمایش کنید. رستوران های جدید باید 80 درصد از بودجه خود را به بازاریابی دیجیتال و 20 درصد را به تبلیغات سنتی، مانند روزنامه، کتابچه ها، رادیو، تلویزیون و تبلیغاتی بیلبورد اختصاص دهند. برای دریافت مزایای متقابل تبلیغاتی به وب سایت خود مراجعه کنید.

 

رستوران

 

6. از تربیون های رسانه ای اجتماعی استفاده کنید.

اگر از رسانه های اجتماعی استفاده نمی کنید، کسب و کار خود را در حال از دست دادن هستید. در تربیون های مختلف اجتماعی مشارکت داشته باشید تا دریابید چه چیزی برای آشپزی، مفهوم مشتری بهترین عملکرد را دارد. شما باید مطالب را با کلمات کلیدی مرتبط با آشپزی یا منو به اشتراک بگذارید. عکس هایی از رستوران به اشتراک بگذارید، پست های آموزشی در مورد موضوعات آشپزی بگذارید و از جامعه یا علایق خیریه حمایت کنید.

 

7. سینماگراف ها

 

همه ما زمان زیادی را صرف مرور غذاهای خود در رسانه های اجتماعی می کنیم. هر چیزی می تواند مورد بعدی باشد که جلب توجه می کند. در این جا سینماگراف به خوبی ایفای نقش می کند. این موارد تصویری مانند عکس GIF پیشرفته هستند. در یک نگاه، یک سینماگراف ممکن است یک عکس با کیفیت بالا باشد. اما با دقت بیشتر متوجه خواهید شد که یک عنصر از عکس به طور مداوم و به طور مکرر حرکت می کند. اگر میخواهید توجه مشتریان بالقوه را جلب کنید، سینماگرافها را به صورت مکرر در رسانه های اجتماعی خود بگذارید تا چشمها را به خود جلب کند و نشان دهند که شما بهترین و به روز ترین موارد را ارائه می دهید.

در جهانگرد بخوانید :
دوره نیمه نهایی و فینال مسابقات ملی لاته آرت ایران

 

8. ارتباط، تعامل و درگیر شدن در کار

با استفاده از ابزار دیجیتالی، تربیون های رسانه های اجتماعی و گوشی های هوشمند ارتباطی، می توانید با مشتری های موجود و مشتری های آینده خود ارتباط برقرار کنید. به دغدغه های مردم ، شکایات و تحسین های مردم پاسخ دهید که نشان دهید این موارد برای شما اهمیت دارد. مشتری ها را ترغیب کنید که مشاهدات خود را بنویسند و تصاویر و تجربه های خود را به صورت آنلاین به اشتراک بگذارند. فرآیند خود در تهیه غذا از زمانی که غذا وارد رستوران می شود تا زمانی که به بشقاب مشتری می رسد، نشان دهید. این نوع ارتباط بازدیدکنندگان را درگیر می کند و علاقه کاربران رسانه اجتماعی را به خود جلب می کند. میزبان رویداد های خاص، رقابت ها و مسابقات باشید تا تماشاگران آنلاین را در گیر کنید.

 

9. بر وبسایت نظارت کنید.

شما می توانید از برنامه های نظارتی یا هشدار Google استفاده کنید تا هر گاه از رستوران، آشپزی، آشپز یا رقبا در جایی اشاره شد مطلع شوید. در بالاترین موقعیت آنلاین بودن یا داشتن شهرت آسیب دیده بسیار اهمیت دارد. حتی تولید تعداد زیادی از کسب و کار که شما آمادگی انجام آن را ندارید می تواند تاثیر منفی داشته باشد. نظارت بر وب بهترین راه برای جلوگیری از موارد شکه کننده و شگفتی اور است و در فرصت های بازاریابی سرمایه گذاری کنید.

 

10. از پاداش ها هوشمندانه استفاده کنید.

 

اگر از پاداش در تبلیغات خود استفاده می کنید، سعی کنید که به غذا و رستوران خود ارزش بیفزایید و نه اینکه با تخفیف دادن ار ارزش غذای خود کم کنید! برای مثال، به نظر خوب است که دسر و یا پیش غذا را مجانی ارائه دهید اما فروش غذا با 50 درصد تخفیف ریسک است. زمانی که مشتری ها برای یک غذای مشابه دفعه ی قبل نیم بها پرداخت کرده اند نمی خواهند این بار قیمت کامل را بپردازند. با این حال، تبلیغات یکی بخر و یکی ببردر رستوران ها مورد استفاده قرار نگرفته است و راه خوبی برای انگیزه دادن به مشتریان – به ویژه مشتریانی هستند که معمولا تنها یک بار مراجعه می کنند.

در جهانگرد بخوانید :
چگونه یک کافه را راه اندازی کنیم ؟

 

11. رستوران خود را متفاوت و متمایز کنید

اگر نگاهی به آنچه که از انبار به رستوران می آید بیاندازید می بینید که مواد غذایی مشابهی مانند شکر، نمک، ادویه، آرد، تخم مرغ، محصولات ماکارونی، سیب زمینی، کنسرو ها، لوبیای خشک و حبوبات، قهوه، چای، گوشت، لوازم نظافتی و کالاهای کاغذی را خواهید یافت که درهر رستورانی یافت می شود. چگونگی تبدیل این مواد به مواد غذایی و تجارب شگفت انگیز مشتری، بخشی از علم بخشی، بخشی از هنر هستند ولی صددرصد تبلیغات می باشند. شما باید به روایتی بپردازید که رستوران شما را از رستوران رقبا تمیز می کند. این به این معنا نیست که داستان واقعی نباشد، اما بیانگر سبک فردی و رستوران شما است. با استفاده از همان گوشت و سیب زمینی، رستوران ها تبلیغاتی از استیک ها و سیب زمینی ها برای مشتری های سنتی نگر ارائه می دهند و در حالیکه اسامی Potatoes Lyonnaise و Quenelles of Caramelized Beef را برای مشتری های با کلاس بالا استفاده می کنند و اسامی همبرگر و سیب زمینی سرخ کرده را برای جذب علاقه مندان به فست فود به کار می برند.

 

رستوران

12. تحویل

تبلیغ برند رستوران شما گاهی اوقات به این معناست که شما مجبورید به شدت تلاش کنید. تحویل غذا نه تنها یک عامل فروش از نظر راحتی برای مشتری ها است، بلکه همچنین به شما فرصتی برای تبلیغ می دهد. ما درباره قرار دادن پیام و نام تجاری خود در سطح جهانی صحبت می کنیم و راه بهتر برای رسیدن به آن چیست؟ تحویل غذا را برای رستوران خود در نظر بگیرید، این موضوع پتانسیل رشد نام تجاری شما را دارد.

 

13. پروسه خود را به اشتراک بگذارید.

رستوران ها داستان های خود را به روش های مختلف برای مزایای تبلیغاتی به اشتراک می گذارند. شما ممکن است یک آشپزخانه باز داشته باشید که در آن مشتری ها می توانند سرآشپزها را در حین آشپزی ببینند و یا محل تحویل غذایی داشته باشید که به ارائه غذاهای خاصی که سریع اماده می شوند را به صورت ویژه برای مشتریان سریعتر اماده کنند. شما می توانید نقاط عطف، رویدادهای ویژه و بیوگرافی کارکنان را در خبرنامه ها، توییت ها و ایمیل ها به اشتراک بگذارید. شما ممکن است اطلاعات در مورد استراتژی به دست آوردن منابع خود، آشپزی و فلسفه آشپزی در منو خود را در وب سایت خود و یا در پست های اجتماعی به اشتراک بگذارید. داستان های پشت صحنه و عکس ها روش های آسان برای به اشتراک گذاشتن فرایندهای داخلی رستوران شما است، بدون اینکه همه چیز را که در یک رستوران شلوغ اتفاق می افتد را بیان کنید. مهم این است که چیزی را با مشتریان خود به اشتراک بگذارید تا آنها را درگیر کند.

در جهانگرد بخوانید :
راهکارهای تبلیغات رایگان کافی شاپ و رستوران در اینستاگرام

 

14. برند خود را تبلیغ کنید

نام تجاری شما شامل مفهوم، ماموریت، استانداردهای خدمات، منوهای فصلی، مشارکت های اجتماعی و تقریبا همه چیزهایی است که در رستوران شما اتفاق می افتد. همیشه در ذهن داشته باشید که کسب و کار رستوران در مورد خدمات است و نه فقط غذا خوردن. از هر تربیون سنتی و آنلاین برای تبلیغ برند خود استفاده کنید، اما اطمینان حاصل کنید که یک پیام را ارائه می دهید. یک پیام به این معنی است که شما از لوگو و رنگ های رستوران، کلمات مناسب مخاطبان و تربیون های تبلیغاتی استفاده کنید که مفهومی مناسب باشند. بعضی از مردم از رستوران شما به دلیل نزدیکی به مکان خود دیدن می کنند، اما حتی کسانی که از آنجا گذری عبور می کنند نیز قبل از ورود علائم شما می خوانند. تبلیغات حیاتی است، اما برای جلب رضایت مشتری از بخشیدن مغازه خود به مشتری اجتناب کنید. پیروی از این 12 مرحله، کسب و کار شما را می سازد، بدون اینکه هزینه بیش از حد و یا تخفیف مواد غذایی دهید و یا خدمات ویژه روزانه ای ارائه دهید که تنها 23 درصد از قیمت های منو شما را بر می گرداند. رستوران خود را تمیز و سود آور نگه دارید و کسب و کار خود را به تدریج و به صورت ارگانیک برای کسب بهترین مزایای بلند مدت رشد دهید

5+
تبلیغاتجهانگردعکس روزفروشگاه اینترنتی ژیوارتبلیغاتایرانگردی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید