امارات متحده عربی جاذبه های گردشگری

تجربه ای ارزان در برج خلیفه دبی

برج خلیفه
تبلیغات
1+

برج خلیفه بلند ترین برج جهان می باشد که به عنوان سنبل دبی به شمار می رود.

در جهانگرد بیشتر بخوانید :

تجربه پنج ساعت در برج خلیفه و صرف چای در برج العرب، می تواند یکی از شیرین ترین و خاطره انگیز ترین لحظات در زندگی مسافران به شمار برود. بنابراین افرادی که علاقهمند به سفر و دیدن بلندترین آسمانخراش جهان هستند، می توانند از این تور شگفت انگیز دیدن کنند.

 برج خلیفه

برج خلیفه

یک چای خوش طعم را در برج العرب بنوشید و از بلندترین طبقه برج خلیفه به شهر نگاه کنید. پس از صرف چای، با آسانسور پر سرعت برج خلیفه به طبقه ۱۲۴ رفته و منظره ۳۶۰ درجه را از آن بالا بنگرید.

 برج خلیفه

برج خلیفه

همچنین نمایش فواره را نیز از دست ندهید.
فعالیت هایی که در این تور ارزان دبی انجام خواهید داد:

  • پنج ساعت تجربه بازدید از بلندترین برج جهان و نگریستن از بالای برج
  • صرف یک چای خوشطعم در برج العرب زیبا
  • تجربه صرف ساندویچ های کوچک و انتخاب میان نوشیدنی های چای و قهوه
  • عکس­برداری از دبی مارینا و مناظر دیگر
  • تجربه بازدید از طبقه ۱۲۴ برج خلیفه و مشاهده منظره ۳۶۰ درجه
  • بازدید از چشمه و نمایش رقص آب
  • شنیدن اخبار دبی و این برج زیبا از راهنمای حرفه ای
 برج خلیفه

برج خلیفه

چه چیز هایی در انتظار شماست:
برای تجربه یک عصر رمانتیک، از هتل خود خارج شوید. سپس سوار بر ماشین کولر دار شده و با راهنمای خود ملاقات کنید. سپس از بازدید از مناظر اطراف لذت ببرید و به سمت برج العرب زیبا حرکت کنید. این هتل که به شکل بادبان می باشد، ارتفاعی حدود ۳۲۳ متر دارد و بلندترین هتل جهان شناخته شده است. پس از رسیدن به این برج برای صرف چای عصرانه وارد رستوران بسیار زیبای اتریم شوید. در تراس این رستوران بنشینید و به همراه چای یا قهوه خود، شیرینی و یا یک ساندویچ سفارش دهید.

در جهانگرد بخوانید :
سفری به زیباترین ایستگاه های مترو جهان در مسکو

 برج خلیفه

از زیبایی خیره کننده رستوران و مناظری که می توانید از پنجره سرتا سری آن ببینید لذت ببرید. پس از خوردن چای، از رستوران خارج شده و به سمت دبی مارینا رفته و از دیدن آسمانخراش های بلند لذت ببرید. از بزرگراه شیخ زاید رد شده و به سمت برج خلیفه بروید که بلندترین برج جهان می باشد.

 برج خلیفه
با دیدن این ساختمان زیبا به حیرت می افتید و هیجان بودن درون آن را حس می کنید. با آسانسور پرسرعت این ساختمان به طبقه ۱۲۴ بروید. از آسانسور بیرون آمده و از پنجره چشم انداز بیرون را بنگرید. ضربات قلب خود را زمانی که به عرشه می روید، خواهید شنید. با نگریستن به مناظر و دیدن دبی مارینا از هر طرف، و چشم انداز ۳۶۰ درجه، دهانتان از تعجب باز خواهد ماند.

 برج خلیفه

در عین حال به سخنان راهنمای خود جهت توضیحاتی در مورد این ساختمان گوش بسپارید.
سپس با آسانسور به پایین برج رفته و به سمت دریاچه ای که در برج خلیفه قرار گرفته است بروید و از نمایش رقص آب لذت ببرید.
از نور های رنگی و آب هایی که در حال رقص می باشند عکسبرداری کنید و یا در صورت تمایل از رقص آب فیلمبرداری کنید. سپس می توانید در دبی مال یا رستوران های اطراف چرخی بزنید و یا با تور ارزان دبی به هتل خود باز گردید.

 برج خلیفه

خبرنامه

خبرنامه جهانگرد

مشترک شدن در خبرنامه جهانگرد | اگر می‌خواهید از آخرین و محبوب‌ترین مقالات ما در ایمیل خود مطلع شوید، همین الان ایمیل خود را در کادر زیر وارد کنید

اشتراک شما ایجاد شد

تبلیغات

درباره نویسنده

امین پارسی

I was born in 1993 in Tehran. I love programming, photography, branding, graphics, math and coffee. I am perfectionist and love the minimal style. I completed my education at Tehran University of Science and Technology in computer software engineering. From the age of 15 I started my professional career in programming. It's impossible to do anything in the world !

درج دیدگاه

پوشش های محلی
معرفی پوشش های محلی کشورهای جهان

پوشش محلی به پوششی می گویند که افراد بومی یک منطقه می‌پوشند. این لباس معمولاً برگرفته از آداب و رسوم...

Close