چگونه یک کافه را راه اندازی کنیم ؟

1
6170

افتتاح یک کافه کوچک زیبا رایج ترین رویا برای مالکی است که می خواهد صاحب کسب و کار کوچکی در آینده باشد
با برنامه ریزی مناسب کافه شما فرصتی برای موفق شدن و تبدیل شدن به کسب و کار کوچک رویاهای شما خواهد بود.

در جهانگرد بیشتر بخوانید :

 

چگونه یک کافه را راه اندازی کنیم ؟
مرحله اول – برنامه ریزی اولیه

۱.نوشتن مراحل کار
یک طرح کسب و کار خوب، کسب و کار شما رادر بازار برای چندین سال تحلیل می کند. اساسا نقشه راه شما به موفقیت است. این همچنین به عنوان اصلی ترین بخش فروش شما برای سرمایه گذاران بالقوه و تأمین مالی است

۲.با شرایط قانونی خود آشنا شوید.
شروع یک کافه تنها شامل حلقه های حقوقی و شرکتهای کوچک نیست، بلکه نیازهای بهداشتی و ایمنی در صنعت خدمات مواد غذایی نیز هست

۳.تامین مالی مطمئن برای کسب و کار شما.
طرح کسب و کار شما تعیین می کند که چه مقدار سرمایهبرای شروع یک کسب و کار کافی شاپ لازم دارید. برای اشنایی با این هزینه های راه اندازی، احتمالا باید خلاق باشید. با سرمایه گذاران تماس بگیرید، برای وام ها درخواست کنید، به صرفه جویی های خود بپردازید، و تمام امکانات معقول برای تأمین بودجه را از بین ببرید.

۴.هویت نام تجاری خود را ایجاد کنید
آرم، گرافیک، کارت های کسب و کار و سایر مواد تبلیغاتی خود را توسعه دهید. سعی کنید موضوعی سازگار را پیدا کنید که دیدگاه شما را برای کافه نشان می دهد. این به شما کمک می کند رنگی که در دکورتان، منو و موارد دیگر بازاریابی استفاده می کنید، هماهنگ شود.

چگونه یک کافه را راه اندازی کنیم ؟

مرحله دوم – کافه خود را اماده سازی کنید

۱.مکان مناسب را پیدا کنید
چند مکان مختلف فروشگاه را بررسی کنید. به مکان های مختلفی که برای اجاره یا فروش در دسترس هستند نگاه کنید. مکان را انتخاب کنید که متناسب با بودجه شما باشد و مکان ایده آلی برای مشتریان ایجاد کند

در جهانگرد بخوانید :
بررسی استراتژی برند سازی هتل

۲.طرح و دکور را با توجه به نام تجاری خود تنظیم کنید
حتی اگر مکان انتخاب شده شما یک کافی شاپ سابق باشد که در شرایط مناسب قرار دارد، معمولا هزینه آن را برای به روز رسانی و تغییرات به منظور دیدگاه خاص خود بپردازید.

۳.تجهیزات مورد نیاز برای اجرای کافه خود را به دست آورید.
اگر شما یک کافه قبلی را پیشنهاد می کنید، ممکن است بتوانید از جداول موجود، صندلی ها، غرفه ها، دستگاه های کارت اعتباری و غیره استفاده کنید. با این حال، مطمئنا شما باید حداقل بخشی از تجهیزات مورد نیاز خود را خریداری یا اجاره کنید.

۴.ساخت منو
دکور، محیط و غیره برای موفقیت کافی شاپ اهمیت دارد، اما اگر انتخاب غذا و نوشیدنی درست نباشد، مردم دوباره باز نخواهند گشت.

۵.ایجاد ارتباط با تامین کنندگان و توزیع کنندگان
شما باید بهترین و مقرون به صرفه ترین روش ها را برای به دست آوردن تمام مواد غذایی و سایر اقلام مورد نیاز برای اجرای کسب و کار خود را به صورت روزانه تامین کنید. برای انجام این کار، شما نیاز به ایجاد روابط مستحکمی با تامین کنندگان معتبر دارید که به طور مرتب غذا، دستمالهای خود و منوهای جدید (در میان بسیاری از چیزهای دیگر) را به موقع و با قیمت مناسب دریافت می کنید.

دستگاه اسپرسو ماشین اسلایر

مرحله سوم – بازگشایی برای کسب و کار

۱.بازار و کافه خود را ارتقا دهید
شروع به انتشار کلمه (به زودی). از انتشارات مطبوعاتی، رسانه های اجتماعی، کلام دهان، پوسترها و هر شیوه دیگر که می توانید برای کمک به مردم در مورد کسب و کار کافه جدید خود استفاده کنید.

۲.کارمند خود را استخدام کنید و آموزش دهید
این افراد ستون فقرات کسب و کار شما خواهند بود. شما به کارکنان آشپزخانه خود تکیه می کنید تا همه چیز را به دلخواه مشتریان به ارمغان بیاورید.

۳.وقتی همه چیزآماده شد، افتتاح کنید
هنگامی که همه چیز تکمیل شده است و کسب و کار شما برای مردم آماده است، درب ها را باز کنید.

در جهانگرد بخوانید :
قهوه و جهانگردی

۴.آنها را مشتری ثابت خود کنید
البته مشتریان در ابتدا فقط یک شروع هستند. اکثر کافه ها به مشتریان تکراری برای زنده ماندن تکیه می کنند. یک محصول عالی، محیطی زیبا، کارکنان مفید و قیمت مناسب به شما کمک خواهد کرد، اما نگران نباشید خلاقیت خود را در پیدا کردن راه هایی برای تبدیل مشتری به مشتریان ثابت تکرار کنید

4+
تبلیغاتجهانگردعکس روزفروشگاه اینترنتی ژیوارتبلیغاتایرانگردی

یک دیدگاه

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید