یک شب اقامت در برج ایفل

0
2707

شرکت گردشگری HomeAway می خواهد برای اولین بار برج ایفل را اجاره دهد.
جدیدترین هتل پاریس یک برج آهنی 984 فوتی است که ممکن است کمی آشنا به نظر برسد.
خدمات اجاره ای تعطیلاتی HomeAway این فرصت را برای 4 نفر در رقابت شرکتی به عنوان بخشی از حمایت از جام یوفا یورو در تابستان امسال، فراهم می آورد تا یک شب را در برج ایفل بگذرانند.

یک شب اقامت در برج ایفل

برای اولین بار

این شرکت مدعی است که برندگان برای اولین بار در تاریخ 129 ساله این بنا، در داخل آن خواهند خوابید، تغییری که اثبات آن سخت به نظر می رسد. اتاق و فضای اقامت موقت در طبقه اول برج برای مناسب های خاص، ایجاد خواهد شد.

بازاریابی

اقامت شبانه بخشی از یک بسته تعطیلات است که همچنین شامل سه شب اقامت در نقاط دیگر شهر و هزینه های حمل و نقل گشت شهری می باشد. شرکت کنندگان در مسابقه باید در وبسایت شرکت بنویسند اگر یک شب اقامت در برج ایفل را برنده ‏شوند، چه خواهند کرد؟
برایان شارپلس، مدیر عامل شرکت HomeAway، می گوید زمانی که برای اولین بار تیم بازاریابی این طرح را ارائه داد، آن را کنار گذاشت و به آن توجهی نکرد.
زمانی که شارپلس به کارمندان اجازه داد تا طرحشان را امتحان کنند، مقامات شهر پاریس نیز امکان داشت طرح پیشنهادی کارمندان HomeAway را رد کند. شارپلس گفت “این یک فرایند بسیار بسیار طولانی بود. فقط تصور می کردم که چقدر طول خواهد کشید تا شهر پاریس را راضی به انجام این کار کنیم.”
ظاهرا شهر تصمیم گرفت که این کار می تواند به پیشرفت گردشگری کمک کند.

یک شب اقامت در برج ایفلشارپلس می گوید “پاریس همچنین در حال برگزاری مسابقات یورو 2016 می باشد و این اتفاق مهمی است. آن ها می خواهند گردشگران را به پاریس بکشند و در آن جا احساس راحتی کنند و قطعا وقایعی نیز در پاریس خواهد بود که باعث می شوند بخواهند تا اعتبار خود را ترویج دهند.”
اخیرا HomeAway کاری تبلیغاتی انجام داده تا خود را از Airbnb متمایز کند.
مسابقه برج ایفل شبیه به سری “شبی در” Airbnb است، که در آن خدمات اجاره کوتاه مدت در “فضاهای نمادین” به مدن یک شب ارائه می دهند. آن فضاها شامل یک اتاق خواب غوطه ور در یک مخزن کوسه در پاریس، جزیره الیس در شهر نیویورک و Fenway پارک بوستون می باشد.

در جهانگرد بخوانید :
خطرناک ترین مناطق بر روی کره زمین

یک شب اقامت در برج ایفلبخشی از کمپین HomeAway، تبلیغاتی است هتل ها و خدمات مشترک مورد تقاضا مانند Airbnb را شبیه سازی می کند، به نقل از نیک آفرمن. نسخه فرانسوی زبان تبلیغ، در حال حاضر در تلویزیون فرانسه در حال پخش است.

3+
تبلیغاتجهانگردعکس روزفروشگاه اینترنتی ژیوارتبلیغاتایرانگردی

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید