صفحه داخلی آگهی

کافه بارن

4.0
  1. خانه
  2. »
  3. کافی شاپ ها
  4. » کافه بارن
کافه بارن
کافه بارن
کافه بارن
کافه بارن
کافه بارن
اطلاعات مهم
سیگار کشیدن: امکان سیگار کشیدن وجود ندارد
رزروتلفنی / بیرون بر: دارد / دارد
آدرس:
تهران, ایران
ساعت کار: 7:00 تا 23:30
ظرفیت پارکینگ: پارکینگ اختصاصی ندارد !
اطلاعات تماس
توضیحات:

در فضای روشن و پر انرژی کافه بارن امکان لذت بردن از صبحانه های متنوع و میان وعده های خاص و همچنین وعده های غذایی با بهره گیری از پایه سلامت به شما مهمانان گرامی ارائه داده می شود.

به منظور بهره مند شدن هرچه بهتر میهمانان عزیز از کیفیت بالای محصولات، کافه بارن برآن شده تا تمامی ظروف و ماشین آلات خودرا از کشورهای آلمان، ایتالیا و ترکیه جهت سرویس دهی استادارد بین المللی در مجموعه خود استفاده کند.تمامی تلاش تیم کافه بارن ایجاد یک فضای صمیمی و ارائه دادن یک سرویس کاملا استاندارد بین المللی به میهمانان می باشد.
باتوجه به این موضوع برای راه اندازی کافه بارن از متخصص ترین گروه های طراحی ایران در زمینه کافه و رستوران و آموزش تیم کافه بارن استفاده شده است. همچنین کافه بارن با بهره گیری از نیروی مجرب و دوره دیده سعی در هرچه بهتر ارائه دادن سرویس استاندارد به شما مهمانان عزیز را دارد.
در کافه بارن این امکان به شما داده می شود که سفارشات را با کیفیت بالا و استاندارد و همچنین به صورت سلامت با بهره گیری از کمترین افزودنی ها ارائه شود.
از مزیت های کافه بارن استفاده از مواد و متریال به روز و کاملا سلامت می باشد. همچنین نیروی کار با مهارت بالا و سرویس دهی استاندارد در خدمت مشتریان محترم می باشد.
ترکیبات چای کافه بارن از مرغوبترین گیاهان و میوه جات جنگلی اتخاب شده با خواص گیاهی بسیار بالا و همچنین تنوع زیاد به صورت مستقیم از آلمان به سفارش کافه بارن برای لذت بیشتر و تجربه طعمی بهتر برای شما مهمانان گرامی وارد می شود.
قهوه های کافه بارن از مرغوبترین قهوه های مناطق مختلف دنیا انتخاب شده است و به صورت مستقیم از شعبه بارن آلمان و به سفارش برای لذت هرچه بیشتر شما تهیه شده است.

 

 

تلفن: 021-88341252
ایمیل: m_anvari_pa@yahoo.com
دسته بندی:

ارسال یک پاسخ

لطفا دیدگاه خود را وارد کنید!
لطفا نام خود را در اینجا وارد کنید